B41821A4478M000
EPCOSEPCOS
B41821A4478M000 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: B41821A4478M000
Proizvajalec / znamka: EPCOS
Opis izdelka CAP ALUM 4700UF 20% 16V RADIAL
Podatkovni listi: B41821A4478M000.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije B41821A4478M000
Številka dela B41821A4478M000 Proizvajalec EPCOS
Opis CAP ALUM 4700UF 20% 16V RADIAL Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 127224 pcs Podatkovni list B41821A4478M000.pdf
Napetost - ocenjena 16V Toleranca ±20%
Velikost zemljišča na površini - Velikost / dimenzija 0.630" Dia (16.00mm)
Serija B41821 Ripple Trenutna @ Nizka frekvenca 2.1A @ 120Hz
Ocene - Polarizacija Polar
Pakiranje Bulk Paket / primer Radial, Can
Druga imena 495-6047
B41821A4478M
B41821A4478M-ND
delovna temperatura -40°C ~ 85°C
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Proizvajalec Standardni čas vodenja 22 Weeks Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Razdalja med vodikom 0.295" (7.50mm) Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Višina - sedež (maks.) 1.063" (27.00mm) ESR (upornost ekvivalentne serije) 90 mOhm @ 120Hz
natančen opis 4700µF 16V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 90 mOhm @ 120Hz 2000 Hrs @ 85°C Zmogljivost 4700µF