B41821A4688M000
pregled izdelka
Številka dela: B41821A4688M000
Proizvajalec / znamka: EPCOS
Opis izdelka CAP ALUM 6800UF 20% 16V RADIAL
Podatkovni listi: B41821A4688M000.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1200 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije B41821A4688M000
Številka dela B41821A4688M000 Proizvajalec EPCOS
Opis CAP ALUM 6800UF 20% 16V RADIAL Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 60291 pcs Podatkovni list B41821A4688M000.pdf
Napetost - ocenjena 16V Toleranca ±20%
Velikost zemljišča na površini - Velikost / dimenzija 0.709" Dia (18.00mm)
Serija B41821 Ripple Trenutna @ Nizka frekvenca 2.3A @ 120Hz
Ocene - Polarizacija Polar
Pakiranje Bulk Paket / primer Radial, Can
Druga imena B41821A4688M
B41821A4688M-ND
delovna temperatura -40°C ~ 85°C
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Proizvajalec Standardni čas vodenja 22 Weeks Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Razdalja med vodikom 0.295" (7.50mm) Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Višina - sedež (maks.) 1.299" (33.00mm) ESR (upornost ekvivalentne serije) -
natančen opis 6800µF 16V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 2000 Hrs @ 85°C Zmogljivost 6800µF