B41821A6338M000
pregled izdelka
Številka dela: B41821A6338M000
Proizvajalec / znamka: EPCOS
Opis izdelka CAP ALUM 3300UF 20% 50V RADIAL
Podatkovni listi: B41821A6338M000.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1500 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije B41821A6338M000
Številka dela B41821A6338M000 Proizvajalec EPCOS
Opis CAP ALUM 3300UF 20% 50V RADIAL Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 69989 pcs Podatkovni list B41821A6338M000.pdf
Napetost - ocenjena 50V Toleranca ±20%
Velikost zemljišča na površini - Velikost / dimenzija 0.709" Dia (18.00mm)
Serija B41821 Ripple Trenutna @ Nizka frekvenca 2.5A @ 120Hz
Ocene - Polarizacija Polar
Pakiranje Bulk Paket / primer Radial, Can
Druga imena B41821A6338M
B41821A6338M-ND
delovna temperatura -40°C ~ 85°C
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Proizvajalec Standardni čas vodenja 22 Weeks Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Razdalja med vodikom 0.295" (7.50mm) Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Višina - sedež (maks.) 1.654" (42.00mm) ESR (upornost ekvivalentne serije) -
natančen opis 3300µF 50V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 2000 Hrs @ 85°C Zmogljivost 3300µF