B41821A6476M
pregled izdelka
Številka dela: B41821A6476M
Proizvajalec / znamka: EPCOS
Opis izdelka CAP ALUM 47UF 20% 50V RADIAL
Podatkovni listi: B41821A6476M.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije B41821A6476M
Številka dela B41821A6476M Proizvajalec EPCOS
Opis CAP ALUM 47UF 20% 50V RADIAL Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 4367 pcs Podatkovni list B41821A6476M.pdf
Napetost - ocenjena 50V Toleranca ±20%
Velikost zemljišča na površini - Velikost / dimenzija 0.248" Dia (6.30mm)
Serija B41821 Ripple Trenutna @ Nizka frekvenca 155mA @ 120Hz
Ocene - Polarizacija Polar
Pakiranje Bulk Paket / primer Radial, Can
Druga imena B41821A6476M000 delovna temperatura -40°C ~ 85°C
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C Razdalja med vodikom 0.098" (2.50mm)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) 0.472" (12.00mm)
ESR (upornost ekvivalentne serije) 4.2 Ohm @ 120Hz natančen opis 47µF 50V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 4.2 Ohm @ 120Hz 2000 Hrs @ 85°C
Zmogljivost 47µF Aplikacije General Purpose