B41851A4109M000
EPCOSEPCOS
EPCOS
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: B41851A4109M000
Proizvajalec / znamka: EPCOS
Opis izdelka CAP ALUM 10000UF 20% 16V RADIAL
Podatkovni listi: B41851A4109M000.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije B41851A4109M000
Številka dela B41851A4109M000 Proizvajalec EPCOS
Opis CAP ALUM 10000UF 20% 16V RADIAL Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 5755 pcs Podatkovni list B41851A4109M000.pdf
Napetost - ocenjena 16V Toleranca ±20%
Velikost zemljišča na površini - Velikost / dimenzija -
Serija B41851 Ripple Trenutna @ Nizka frekvenca 1.95A @ 120Hz
Ocene - Polarizacija Polar
Pakiranje Bulk Paket / primer Radial, Can
Druga imena B41851A4109M
B41851A4109M-ND
delovna temperatura -
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C Razdalja med vodikom -
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) -
ESR (upornost ekvivalentne serije) 60 mOhm @ 120Hz natančen opis 10000µF 16V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 60 mOhm @ 120Hz 2000 Hrs @ 105°C
Zmogljivost 10000µF Aplikacije General Purpose