B41851A4477M000
EPCOSEPCOS
B41851A4477M000 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: B41851A4477M000
Proizvajalec / znamka: EPCOS
Opis izdelka CAP ALUM 470UF 20% 16V RADIAL
Podatkovni listi: B41851A4477M000.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije B41851A4477M000
Številka dela B41851A4477M000 Proizvajalec EPCOS
Opis CAP ALUM 470UF 20% 16V RADIAL Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 347668 pcs Podatkovni list B41851A4477M000.pdf
Napetost - ocenjena 16V Toleranca ±20%
Velikost zemljišča na površini - Velikost / dimenzija -
Serija B41851 Ripple Trenutna @ Nizka frekvenca 315mA @ 120Hz
Ocene - Polarizacija Polar
Pakiranje Bulk Paket / primer Radial, Can
Druga imena 495-5993
B41851A4477M
B41851A4477M-ND
delovna temperatura -
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Proizvajalec Standardni čas vodenja 22 Weeks Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
Razdalja med vodikom - Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Višina - sedež (maks.) - ESR (upornost ekvivalentne serije) 710 mOhm @ 120Hz
natančen opis 470µF 16V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 710 mOhm @ 120Hz 2000 Hrs @ 105°C Zmogljivost 470µF