B41858C5337M000
pregled izdelka
Številka dela: B41858C5337M000
Proizvajalec / znamka: EPCOS
Opis izdelka CAP ALUM 330UF 20% 25V RADIAL
Podatkovni listi: B41858C5337M000.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
12000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije B41858C5337M000
Številka dela B41858C5337M000 Proizvajalec EPCOS
Opis CAP ALUM 330UF 20% 25V RADIAL Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 405777 pcs Podatkovni list B41858C5337M000.pdf
Napetost - ocenjena 25V Toleranca ±20%
Velikost zemljišča na površini - Velikost / dimenzija 0.394" Dia (10.00mm)
Serija B41858 Ripple Current @ Visoka frekvenca 746mA @ 100kHz
Ocene - Polarizacija Polar
Pakiranje Bulk Paket / primer Radial, Can
Druga imena B41858C5337M
B41858C5337M-ND
delovna temperatura -55°C ~ 105°C
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Proizvajalec Standardni čas vodenja 22 Weeks Lifetime @ Temp. 5000 Hrs @ 105°C
Razdalja med vodikom 0.197" (5.00mm) Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Impedanca 113 mOhms Višina - sedež (maks.) 0.532" (13.50mm)
ESR (upornost ekvivalentne serije) 129 mOhm @ 10kHz natančen opis 330µF 25V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 129 mOhm @ 10kHz 5000 Hrs @ 105°C
Zmogljivost 330µF Aplikacije Automotive