B41858C5477M000
EPCOSEPCOS
B41858C5477M000 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: B41858C5477M000
Proizvajalec / znamka: EPCOS
Opis izdelka CAP ALUM 470UF 20% 25V RADIAL
Podatkovni listi: B41858C5477M000.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije B41858C5477M000
Številka dela B41858C5477M000 Proizvajalec EPCOS
Opis CAP ALUM 470UF 20% 25V RADIAL Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 292886 pcs Podatkovni list B41858C5477M000.pdf
Napetost - ocenjena 25V Toleranca ±20%
Velikost zemljišča na površini - Velikost / dimenzija 0.394" Dia (10.00mm)
Serija B41858 Ripple Current @ Visoka frekvenca 846mA @ 100kHz
Ocene - Polarizacija Polar
Pakiranje Bulk Paket / primer Radial, Can
Druga imena 495-5998
B41858C5477M
B41858C5477M-ND
delovna temperatura -55°C ~ 105°C
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Proizvajalec Standardni čas vodenja 22 Weeks Lifetime @ Temp. 5000 Hrs @ 105°C
Razdalja med vodikom 0.197" (5.00mm) Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Impedanca 105 mOhms Višina - sedež (maks.) 0.669" (17.00mm)
ESR (upornost ekvivalentne serije) 118 mOhm @ 10kHz natančen opis 470µF 25V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 118 mOhm @ 10kHz 5000 Hrs @ 105°C
Zmogljivost 470µF Aplikacije Automotive