B43640A9397M000
EPCOSEPCOS
EPCOS
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: B43640A9397M000
Proizvajalec / znamka: EPCOS
Opis izdelka CAP ALUM 390UF 20% 400V SNAP-IN
Podatkovni listi: B43640A9397M000.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
520 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije B43640A9397M000
Številka dela B43640A9397M000 Proizvajalec EPCOS
Opis CAP ALUM 390UF 20% 400V SNAP-IN Status svobodnega statusa / RoHS
Količina na voljo 22279 pcs Podatkovni list B43640A9397M000.pdf
Napetost - ocenjena 400V Toleranca ±20%
Velikost zemljišča na površini - Velikost / dimenzija 0.984" Dia (25.00mm)
Serija B43640 Ripple Trenutna @ Nizka frekvenca 1.56A @ 100Hz
Ocene - Polarizacija Polar
Pakiranje Bulk Paket / primer Radial, Can - Snap-In
Druga imena B43640A9397M delovna temperatura -40°C ~ 105°C
Tip montaže Through Hole Proizvajalec Standardni čas vodenja 36 Weeks
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C Razdalja med vodikom 0.394" (10.00mm)
Višina - sedež (maks.) 1.850" (47.00mm) ESR (upornost ekvivalentne serije) 260 mOhm @ 100Hz
natančen opis 390µF 400V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In 260 mOhm @ 100Hz 2000 Hrs @ 105°C Zmogljivost 390µF