B43640A9567M000
EPCOSEPCOS
B43640A9567M000 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: B43640A9567M000
Proizvajalec / znamka: EPCOS
Opis izdelka CAP ALUM 560UF 20% 400V SNAP
Podatkovni listi: B43640A9567M000.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
320 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije B43640A9567M000
Številka dela B43640A9567M000 Proizvajalec EPCOS
Opis CAP ALUM 560UF 20% 400V SNAP Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 18742 pcs Podatkovni list B43640A9567M000.pdf
Napetost - ocenjena 400V Toleranca ±20%
Velikost zemljišča na površini - Velikost / dimenzija -
Serija B43640 Ripple Trenutna @ Nizka frekvenca 2.03A @ 100Hz
Ocene - Polarizacija Polar
Pakiranje Bulk Paket / primer Radial, Can - Snap-In
Druga imena B43640A9567M delovna temperatura -40°C ~ 105°C
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Proizvajalec Standardni čas vodenja 36 Weeks Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
Razdalja med vodikom 0.394" (10.00mm) Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Impedanca 280 mOhms Višina - sedež (maks.) -
ESR (upornost ekvivalentne serije) 190 mOhm @ 100Hz natančen opis 560µF 400V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In 190 mOhm @ 100Hz 2000 Hrs @ 105°C
Zmogljivost 560µF Aplikacije General Purpose