B43644B6397M000
EPCOSEPCOS
B43644B6397M000 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: B43644B6397M000
Proizvajalec / znamka: EPCOS
Opis izdelka ALUMINIUM ELECTROLYTIC SNAP-IN 5
Podatkovni listi: B43644B6397M000.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
240 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije B43644B6397M000
Številka dela B43644B6397M000 Proizvajalec EPCOS
Opis ALUMINIUM ELECTROLYTIC SNAP-IN 5 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 12025 pcs Podatkovni list B43644B6397M000.pdf
Napetost - ocenjena 500V Toleranca ±20%
Velikost zemljišča na površini - Velikost / dimenzija -
Serija B43644 Ripple Trenutna @ Nizka frekvenca 2.06A @ 100Hz
Ocene - Polarizacija Polar
Pakiranje Bulk Paket / primer Radial, Can - Snap-In
Druga imena B43644B6397M delovna temperatura -40°C ~ 105°C
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Proizvajalec Standardni čas vodenja 36 Weeks Lifetime @ Temp. 5000 Hrs @ 105°C
Razdalja med vodikom 0.394" (10.00mm) Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Impedanca 330 mOhms Višina - sedež (maks.) -
ESR (upornost ekvivalentne serije) 65 mOhm @ 100Hz natančen opis 390µF 500V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In 65 mOhm @ 100Hz 5000 Hrs @ 105°C
Zmogljivost 390µF Aplikacije General Purpose