B43644B9477M002
EPCOSEPCOS
B43644B9477M002 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: B43644B9477M002
Proizvajalec / znamka: EPCOS
Opis izdelka ALUMINIUM ELECTROLYTIC SNAP-IN 4
Podatkovni listi: B43644B9477M002.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije B43644B9477M002
Številka dela B43644B9477M002 Proizvajalec EPCOS
Opis ALUMINIUM ELECTROLYTIC SNAP-IN 4 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 16587 pcs Podatkovni list B43644B9477M002.pdf
Napetost - ocenjena 400V Toleranca ±20%
Velikost zemljišča na površini - Velikost / dimenzija 1.378" Dia (35.00mm)
Serija B43644 Ripple Trenutna @ Nizka frekvenca 1.92A @ 100Hz
Ocene - Polarizacija Polar
Pakiranje Bulk Paket / primer Radial, Can - Snap-In - 3 Lead
Druga imena B43644B9477M 2
B43644B9477M2
delovna temperatura -40°C ~ 105°C
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Proizvajalec Standardni čas vodenja 36 Weeks Lifetime @ Temp. 5000 Hrs @ 105°C
Razdalja med vodikom 0.394" (10.00mm) Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Impedanca 310 mOhms Višina - sedež (maks.) 1.457" (37.00mm)
ESR (upornost ekvivalentne serije) 210 mOhm @ 100Hz natančen opis 470µF 400V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In - 3 Lead 210 mOhm @ 100Hz 5000 Hrs @ 105°C
Zmogljivost 470µF Aplikacije General Purpose