B43644B9567M000
EPCOSEPCOS
B43644B9567M000 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: B43644B9567M000
Proizvajalec / znamka: EPCOS
Opis izdelka CAP ALUM 560UF 20% 400V SNAP
Podatkovni listi: B43644B9567M000.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije B43644B9567M000
Številka dela B43644B9567M000 Proizvajalec EPCOS
Opis CAP ALUM 560UF 20% 400V SNAP Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 17870 pcs Podatkovni list B43644B9567M000.pdf
Napetost - ocenjena 400V Toleranca ±20%
Velikost zemljišča na površini - Velikost / dimenzija 1.378" Dia (35.00mm)
Serija B43644 Ripple Trenutna @ Nizka frekvenca 2.2A @ 100Hz
Ocene - Polarizacija Polar
Pakiranje Bulk Paket / primer Radial, Can - Snap-In
Druga imena 495-7502
B43644B9567M
B43644B9567M000-ND
delovna temperatura -40°C ~ 105°C
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Proizvajalec Standardni čas vodenja 36 Weeks Lifetime @ Temp. 5000 Hrs @ 105°C
Razdalja med vodikom 0.394" (10.00mm) Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Impedanca 260 mOhms Višina - sedež (maks.) 1.654" (42.00mm)
ESR (upornost ekvivalentne serije) 170 mOhm @ 100Hz natančen opis 560µF 400V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In 170 mOhm @ 100Hz 5000 Hrs @ 105°C
Zmogljivost 560µF Aplikacije General Purpose