B43705B4338M000
pregled izdelka
Številka dela: B43705B4338M000
Proizvajalec / znamka: EPCOS
Opis izdelka CAP ALUM 3300UF 20% 350V SCREW
Podatkovni listi: B43705B4338M000.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
50 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije B43705B4338M000
Številka dela B43705B4338M000 Proizvajalec EPCOS
Opis CAP ALUM 3300UF 20% 350V SCREW Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 2304 pcs Podatkovni list B43705B4338M000.pdf
Napetost - ocenjena 350V Toleranca ±20%
Velikost zemljišča na površini - Velikost / dimenzija 2.532" Dia (64.30mm)
Serija B43705 Ripple Trenutna @ Nizka frekvenca 14.2A @ 100Hz
Ocene - Polarizacija Polar
Pakiranje Bulk Paket / primer Radial, Can - Screw Terminals
Druga imena B43705B4338M delovna temperatura -40°C ~ 85°C
Tip montaže Chassis Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Proizvajalec Standardni čas vodenja 18 Weeks Lifetime @ Temp. 12000 Hrs @ 85°C
Razdalja med vodikom 1.122" (28.50mm) Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Impedanca 32 mOhms Višina - sedež (maks.) 3.217" (81.70mm)
ESR (upornost ekvivalentne serije) 22 mOhm @ 100Hz natančen opis 3300µF 350V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Screw Terminals 22 mOhm @ 100Hz 12000 Hrs @ 85°C
Zmogljivost 3300µF Aplikacije General Purpose