B43705B5338M003
pregled izdelka
Številka dela: B43705B5338M003
Proizvajalec / znamka: EPCOS
Opis izdelka CAP ALUM 3300UF 20% 450V SCREW
Podatkovni listi: B43705B5338M003.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
32 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije B43705B5338M003
Številka dela B43705B5338M003 Proizvajalec EPCOS
Opis CAP ALUM 3300UF 20% 450V SCREW Status svobodnega statusa / RoHS
Količina na voljo 1144 pcs Podatkovni list B43705B5338M003.pdf
Napetost - ocenjena 450V Toleranca ±20%
Velikost zemljišča na površini - Velikost / dimenzija 3.028" Dia (76.90mm)
Serija B43705 Ripple Trenutna @ Nizka frekvenca 16.1A @ 100Hz
Ocene - Polarizacija Polar
Pakiranje Bulk Paket / primer Radial, Can - Screw Terminals
Druga imena B43705B5338M 3
B43705B5338M3
delovna temperatura -40°C ~ 85°C
Tip montaže Chassis Mount Proizvajalec Standardni čas vodenja 18 Weeks
Lifetime @ Temp. 12000 Hrs @ 85°C Razdalja med vodikom 1.248" (31.70mm)
Višina - sedež (maks.) 4.201" (106.70mm) ESR (upornost ekvivalentne serije) 34 mOhm @ 100Hz
natančen opis 3300µF 450V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Screw Terminals 34 mOhm @ 100Hz 12000 Hrs @ 85°C Zmogljivost 3300µF