B43770A9198M003
pregled izdelka
Številka dela: B43770A9198M003
Proizvajalec / znamka: EPCOS
Opis izdelka CAP ALUM 1900UF 20% 400V SCREW
Podatkovni listi: B43770A9198M003.pdf
Status RoHs Brez svinca / RoHS
Stanje zalog 747 pcs stock
Iz ladje Hong Kong
Način pošiljanja DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 747 pcs
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
32 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije B43770A9198M003
Številka dela B43770A9198M003 Proizvajalec EPCOS
Opis CAP ALUM 1900UF 20% 400V SCREW Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 747 pcs Podatkovni list B43770A9198M003.pdf
Napetost - ocenjena 400V Toleranca ±20%
Velikost zemljišča na površini - Velikost / dimenzija 3.028" Dia (76.90mm)
Serija B43770 Ripple Trenutna @ Nizka frekvenca 16A @ 100Hz
Ocene - Polarizacija Polar
Pakiranje Bulk Paket / primer Radial, Can - Screw Terminals
Druga imena B43770A9198M 3
B43770A9198M 3
B43770A9198M3
B43770A9198M3-ND
delovna temperatura -
Tip montaže Chassis Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Proizvajalec Standardni čas vodenja 18 Weeks Lifetime @ Temp. 8000 Hrs @ 105°C
Razdalja med vodikom 1.248" (31.70mm) Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Impedanca 51 mOhms Višina - sedež (maks.) 4.185" (106.30mm)
ESR (upornost ekvivalentne serije) 30 mOhm @ 100Hz natančen opis 1900µF 400V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Screw Terminals 30 mOhm @ 100Hz 8000 Hrs @ 105°C
Zmogljivost 1900µF Aplikacije General Purpose