B43770A9398M003
pregled izdelka
Številka dela: B43770A9398M003
Proizvajalec / znamka: EPCOS
Opis izdelka CAP ALUM 3900UF 20% 400V SCREW
Podatkovni listi: B43770A9398M003.pdf
Status RoHs Brez svinca / RoHS
Stanje zalog 419 pcs stock
Iz ladje Hong Kong
Način pošiljanja DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 419 pcs
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
18 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije B43770A9398M003
Številka dela B43770A9398M003 Proizvajalec EPCOS
Opis CAP ALUM 3900UF 20% 400V SCREW Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 419 pcs Podatkovni list B43770A9398M003.pdf
Napetost - ocenjena 400V Toleranca ±20%
Velikost zemljišča na površini - Velikost / dimenzija 3.583" Dia (91.00mm)
Serija B43770 Ripple Trenutna @ Nizka frekvenca 26A @ 100Hz
Ocene - Polarizacija Polar
Pakiranje Bulk Paket / primer Radial, Can - Screw Terminals
Druga imena B43770A9398M 3
B43770A9398M 3
B43770A9398M3
B43770A9398M3-ND
delovna temperatura -
Tip montaže Chassis Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Proizvajalec Standardni čas vodenja 18 Weeks Lifetime @ Temp. 8000 Hrs @ 105°C
Razdalja med vodikom 1.248" (31.70mm) Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Impedanca 24 mOhms Višina - sedež (maks.) 5.713" (145.10mm)
ESR (upornost ekvivalentne serije) 15 mOhm @ 100Hz natančen opis 3900µF 400V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Screw Terminals 15 mOhm @ 100Hz 8000 Hrs @ 105°C
Zmogljivost 3900µF Aplikacije General Purpose