B43821A1105M
EPCOSEPCOS
EPCOS
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: B43821A1105M
Proizvajalec / znamka: EPCOS
Opis izdelka CAP ALUM 1UF 20% 160V RADIAL
Podatkovni listi: B43821A1105M.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije B43821A1105M
Številka dela B43821A1105M Proizvajalec EPCOS
Opis CAP ALUM 1UF 20% 160V RADIAL Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 4830 pcs Podatkovni list B43821A1105M.pdf
Napetost - ocenjena 160V Toleranca ±20%
Velikost zemljišča na površini - Velikost / dimenzija 0.248" Dia (6.30mm)
Serija B43821 Ripple Trenutna @ Nizka frekvenca 22mA @ 120Hz
Ocene - Polarizacija Polar
Pakiranje Bulk Paket / primer Radial, Can
Druga imena B43821A1105M000 delovna temperatura -40°C ~ 85°C
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Lifetime @ Temp. 3000 Hrs @ 85°C Razdalja med vodikom 0.098" (2.50mm)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) 0.472" (12.00mm)
ESR (upornost ekvivalentne serije) 186 Ohm @ 120Hz natančen opis 1µF 160V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 186 Ohm @ 120Hz 3000 Hrs @ 85°C
Zmogljivost 1µF Aplikacije General Purpose