B57234S0600M000
EPCOSEPCOS
B57234S0600M000 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: B57234S0600M000
Proizvajalec / znamka: EPCOS
Opis izdelka THERMISTOR NTC 60OHM 4000K
Podatkovni listi: B57234S0600M000.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
5000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije B57234S0600M000
Številka dela B57234S0600M000 Proizvajalec EPCOS
Opis THERMISTOR NTC 60OHM 4000K Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 76704 pcs Podatkovni list B57234S0600M000.pdf
Serija - Odpornost na Ohms @ 25 ° C 60
Toleranca odpornosti ±20% Moč - maks 3.2W
Pakiranje Bulk Paket / primer -
Druga imena 495-76272
B57234S 600 M
B57234S0600M000-ND
B57234S600M
B57234S600M-ND
delovna temperatura -55°C ~ 170°C
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Proizvajalec Standardni čas vodenja 22 Weeks Dolžina - vodilna žica -
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant natančen opis NTC Thermistor 60
B25 / 85 - B25 / 75 -
B25 / 50 - B25 / 100 4000K
B0 / 50 - B Vrednost Toleranca ±3%