B57234S0600M051
EPCOSEPCOS
B57234S0600M051 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: B57234S0600M051
Proizvajalec / znamka: EPCOS
Opis izdelka THERMISTOR NTC 60OHM 4000K
Podatkovni listi: B57234S0600M051.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1000 pcs
3000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije B57234S0600M051
Številka dela B57234S0600M051 Proizvajalec EPCOS
Opis THERMISTOR NTC 60OHM 4000K Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 85799 pcs Podatkovni list B57234S0600M051.pdf
Serija - Odpornost na Ohms @ 25 ° C 60
Toleranca odpornosti ±20% Moč - maks 3.2W
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer -
Druga imena 495-76273-2
B57234S 600M 51
B57234S0600M051-ND
B57234S600M51
B57234S600M51-ND
delovna temperatura -55°C ~ 170°C
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Proizvajalec Standardni čas vodenja 22 Weeks Dolžina - vodilna žica -
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant natančen opis NTC Thermistor 60
B25 / 85 - B25 / 75 -
B25 / 50 - B25 / 100 4000K
B0 / 50 - B Vrednost Toleranca ±3%