B57861S0303F040
EPCOSEPCOS
B57861S0303F040 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: B57861S0303F040
Proizvajalec / znamka: EPCOS
Opis izdelka THERMISTOR NTC 30KOHM 3964K BEAD
Podatkovni listi: B57861S0303F040.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
5000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije B57861S0303F040
Številka dela B57861S0303F040 Proizvajalec EPCOS
Opis THERMISTOR NTC 30KOHM 3964K BEAD Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 75457 pcs Podatkovni list B57861S0303F040.pdf
Serija B57861S Odpornost na Ohms @ 25 ° C 30k
Toleranca odpornosti ±1% Moč - maks 60mW
Pakiranje Bulk Paket / primer Bead
Druga imena 495-2146
B57861S 303F 40
B57861S303F40
delovna temperatura -55°C ~ 155°C
Tip montaže Free Hanging Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Proizvajalec Standardni čas vodenja 16 Weeks Dolžina - vodilna žica 1.48" (37.50mm)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant natančen opis NTC Thermistor 30k Bead
B25 / 85 - B25 / 75 -
B25 / 50 - B25 / 100 3964K
B0 / 50 - B Vrednost Toleranca ±1%