B57861S0502H040
EPCOSEPCOS
B57861S0502H040 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: B57861S0502H040
Proizvajalec / znamka: EPCOS
Opis izdelka THERMISTOR NTC 5KOHM 3988K BEAD
Podatkovni listi: B57861S0502H040.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije B57861S0502H040
Številka dela B57861S0502H040 Proizvajalec EPCOS
Opis THERMISTOR NTC 5KOHM 3988K BEAD Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 68201 pcs Podatkovni list B57861S0502H040.pdf
Serija B57861S Odpornost na Ohms @ 25 ° C 5k
Toleranca odpornosti ±3% Moč - maks 60mW
Pakiranje Bulk Paket / primer Bead
Druga imena B57861S 502H 40
B57861S502H40
B57861S502H40-ND
delovna temperatura -55°C ~ 155°C
Tip montaže Free Hanging Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Proizvajalec Standardni čas vodenja 12 Weeks Dolžina - vodilna žica -
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant natančen opis NTC Thermistor 5k Bead
B25 / 85 - B25 / 75 -
B25 / 50 - B25 / 100 3988K
B0 / 50 - B Vrednost Toleranca ±1%