B59107J0130A020
EPCOSEPCOS
B59107J0130A020 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: B59107J0130A020
Proizvajalec / znamka: EPCOS
Opis izdelka THERMISTOR PTC 56 OHM RADIAL
Podatkovni listi: B59107J0130A020.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
5000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije B59107J0130A020
Številka dela B59107J0130A020 Proizvajalec EPCOS
Opis THERMISTOR PTC 56 OHM RADIAL Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 60288 pcs Podatkovni list B59107J0130A020.pdf
Paket naprave za dobavitelja - Serija -
Toleranca odpornosti - Odpornost @ 25 ° C 56 Ohms
Pakiranje Tray Paket / primer Radial
Druga imena 495-4088
B59107J 130A 20
B59107J130A20
delovna temperatura -20°C ~ 85°C
Tip montaže PCB, Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
natančen opis PTC Thermistor 56 Ohms Radial