B59118C1120A70
EPCOSEPCOS
EPCOS
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: B59118C1120A70
Proizvajalec / znamka: EPCOS
Opis izdelka THERMISTOR PTC 70 OHM 25% DISC
Podatkovni listi: B59118C1120A70.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije B59118C1120A70
Številka dela B59118C1120A70 Proizvajalec EPCOS
Opis THERMISTOR PTC 70 OHM 25% DISC Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 5495 pcs Podatkovni list B59118C1120A70.pdf
Paket naprave za dobavitelja - Serija -
Toleranca odpornosti ±25% Odpornost @ 25 ° C 70 Ohms
Pakiranje Bulk Paket / primer Disc
Druga imena B59118C1120A 70
B59118C1120A070
delovna temperatura -25°C ~ 125°C
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant natančen opis PTC Thermistor 70 Ohms Disc