B65813J0160A087
EPCOSEPCOS
B65813J0160A087 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: B65813J0160A087
Proizvajalec / znamka: EPCOS
Opis izdelka FERRITE CORE RM N87 2PCS
Podatkovni listi: B65813J0160A087.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
5000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije B65813J0160A087
Številka dela B65813J0160A087 Proizvajalec EPCOS
Opis FERRITE CORE RM N87 2PCS Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 98660 pcs Podatkovni list B65813J0160A087.pdf
Premer 13.50mm Toleranca -
Paket naprave za dobavitelja RM 10 Serija B65813
Druga imena 495-5275
B65813J 160A 87
B65813J160A87
B65813J160A87-ND
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Minimalni presek jedra (Amin) mm² 90 Material N87
Proizvajalec Standardni čas vodenja 24 Weeks Dolžina 28.50mm
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina 9.35mm