B65813J0400A087
pregled izdelka
Številka dela: B65813J0400A087
Proizvajalec / znamka: EPCOS
Opis izdelka FERRITE CORE
Podatkovni listi: B65813J0400A087.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
200 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije B65813J0400A087
Številka dela B65813J0400A087 Proizvajalec EPCOS
Opis FERRITE CORE Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 75156 pcs Podatkovni list B65813J0400A087.pdf
Premer 13.50mm Toleranca -
Paket naprave za dobavitelja RM 10 Serija -
Druga imena B65813J 400A 87
B65813J400A87
B65813J400A87-ND
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Minimalni presek jedra (Amin) mm² 90 Material N87
Proizvajalec Standardni čas vodenja 24 Weeks Dolžina 28.50mm
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Začetna prepustnost (μi) 2200
Višina 9.35mm Gap -