B72214S0511K501
EPCOSEPCOS
B72214S0511K501 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: B72214S0511K501
Proizvajalec / znamka: EPCOS
Opis izdelka VARISTOR 820V 4.5KA DISC 14MM
Podatkovni listi: B72214S0511K501.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije B72214S0511K501
Številka dela B72214S0511K501 Proizvajalec EPCOS
Opis VARISTOR 820V 4.5KA DISC 14MM Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 122595 pcs Podatkovni list B72214S0511K501.pdf
Napetost Varistorja (Typ) 820V Napetost Varistorja (Min) 738V
Napetost Varistorja (Max) 902V Serija StandarD
Pakiranje Bulk Paket / primer Disc 14mm
Druga imena B72214S 511K501
B72214S511K501
B72214S511K501-ND
delovna temperatura -40°C ~ 105°C (TA)
Število vezij 1 Tip montaže Through Hole
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Največje DC voltaže 670V
Največji AC volt 510V Proizvajalec Standardni čas vodenja 26 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Energija 110J
natančen opis 820V 4.5kA Varistor 1 Circuit Through Hole Disc 14mm Tok - napetost 4.5kA
Zmogljivost @ Pogostost 240pF @ 1kHz