B72214S0551K301
EPCOSEPCOS
B72214S0551K301 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: B72214S0551K301
Proizvajalec / znamka: EPCOS
Opis izdelka VARISTOR 910V 4.5KA DISC 14MM
Podatkovni listi: B72214S0551K301.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
3000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije B72214S0551K301
Številka dela B72214S0551K301 Proizvajalec EPCOS
Opis VARISTOR 910V 4.5KA DISC 14MM Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 162522 pcs Podatkovni list B72214S0551K301.pdf
Napetost Varistorja (Typ) 910V Napetost Varistorja (Min) 819V
Napetost Varistorja (Max) 1.001kV Serija StandarD
Pakiranje Bulk Paket / primer Disc 14mm
Druga imena B72214S 551K301
B72214S551K301
B72214S551K301-ND
delovna temperatura -40°C ~ 85°C (TA)
Število vezij 1 Tip montaže Through Hole
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Največje DC voltaže 745V
Največji AC volt 550V Proizvajalec Standardni čas vodenja 17 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Energija 120J
natančen opis 910V 4.5kA Varistor 1 Circuit Through Hole Disc 14mm Tok - napetost 4.5kA
Zmogljivost @ Pogostost 215pF @ 1kHz