B72214S1140K531
EPCOSEPCOS
B72214S1140K531 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: B72214S1140K531
Proizvajalec / znamka: EPCOS
Opis izdelka VARISTOR 22V 1KA DISC 14MM
Podatkovni listi: B72214S1140K531.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije B72214S1140K531
Številka dela B72214S1140K531 Proizvajalec EPCOS
Opis VARISTOR 22V 1KA DISC 14MM Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 118703 pcs Podatkovni list B72214S1140K531.pdf
Napetost Varistorja (Typ) 22V Napetost Varistorja (Min) 19.8V
Napetost Varistorja (Max) 24.2V Serija StandarD
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer Disc 14mm
delovna temperatura -40°C ~ 105°C (TA) Število vezij 1
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Največje DC voltaže 16V Največji AC volt 14V
Energija 4.0J natančen opis 22V 1kA Varistor 1 Circuit Through Hole Disc 14mm
Tok - napetost 1kA Zmogljivost @ Pogostost 10pF @ 1kHz