B72214S1140K551
EPCOSEPCOS
B72214S1140K551 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: B72214S1140K551
Proizvajalec / znamka: EPCOS
Opis izdelka VARISTOR 22V 1KA DISC 14MM
Podatkovni listi: B72214S1140K551.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije B72214S1140K551
Številka dela B72214S1140K551 Proizvajalec EPCOS
Opis VARISTOR 22V 1KA DISC 14MM Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 103199 pcs Podatkovni list B72214S1140K551.pdf
Napetost Varistorja (Typ) 22V Napetost Varistorja (Min) 19.8V
Napetost Varistorja (Max) 24.2V Serija -
Pakiranje Cut Tape (CT) Paket / primer Disc 14mm
Druga imena 495-6523-1 delovna temperatura -40°C ~ 85°C (TA)
Število vezij 1 Tip montaže Through Hole
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Največje DC voltaže 16V
Največji AC volt 14V Proizvajalec Standardni čas vodenja 17 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Energija 4.0J
natančen opis 22V 1kA Varistor 1 Circuit Through Hole Disc 14mm Tok - napetost 1kA
Zmogljivost @ Pogostost 10pF @ 1kHz