B72225S4461K101
EPCOSEPCOS
B72225S4461K101 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: B72225S4461K101
Proizvajalec / znamka: EPCOS
Opis izdelka VARISTOR 750V 20KA DISC 27.5MM
Podatkovni listi: B72225S4461K101.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1200 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije B72225S4461K101
Številka dela B72225S4461K101 Proizvajalec EPCOS
Opis VARISTOR 750V 20KA DISC 27.5MM Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 41595 pcs Podatkovni list B72225S4461K101.pdf
Napetost Varistorja (Typ) 750V Napetost Varistorja (Min) 675V
Napetost Varistorja (Max) 825V Serija SuperioR, S25
Pakiranje Bulk Paket / primer Disc 27.5mm
Druga imena S25K460E4R12 delovna temperatura -40°C ~ 105°C (TA)
Število vezij 1 Tip montaže Through Hole
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Največje DC voltaže 615V
Največji AC volt 460V Proizvajalec Standardni čas vodenja 17 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Energija 720J
natančen opis 750V 20kA Varistor 1 Circuit Through Hole Disc 27.5mm Tok - napetost 20kA