B72225S4581K101
EPCOSEPCOS
B72225S4581K101 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: B72225S4581K101
Proizvajalec / znamka: EPCOS
Opis izdelka VARISTOR 940V 20KA DISC 27.5MM
Podatkovni listi: B72225S4581K101.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
500 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije B72225S4581K101
Številka dela B72225S4581K101 Proizvajalec EPCOS
Opis VARISTOR 940V 20KA DISC 27.5MM Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 30542 pcs Podatkovni list B72225S4581K101.pdf
Napetost Varistorja (Typ) 940V Napetost Varistorja (Min) 846V
Napetost Varistorja (Max) 1.034kV Serija SuperioR, S25
Pakiranje Bulk Paket / primer Disc 27.5mm
Druga imena S25K580E4R12 delovna temperatura -40°C ~ 105°C (TA)
Število vezij 1 Tip montaže Through Hole
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Največje DC voltaže 780V
Največji AC volt 580V Proizvajalec Standardni čas vodenja 17 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Energija 800J
natančen opis 940V 20kA Varistor 1 Circuit Through Hole Disc 27.5mm Tok - napetost 20kA