B72225T4151K101
EPCOSEPCOS
B72225T4151K101 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: B72225T4151K101
Proizvajalec / znamka: EPCOS
Opis izdelka VARISTOR 240V 20KA RADIAL
Podatkovni listi: B72225T4151K101.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1500 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije B72225T4151K101
Številka dela B72225T4151K101 Proizvajalec EPCOS
Opis VARISTOR 240V 20KA RADIAL Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 68793 pcs Podatkovni list B72225T4151K101.pdf
Napetost Varistorja (Typ) 240V Napetost Varistorja (Min) 216V
Napetost Varistorja (Max) 264V Serija AdvanceD Thermofuse
Pakiranje Bulk Paket / primer Radial, Box - 3 Lead
Druga imena 495-3648
ETFV25K150E4
delovna temperatura -40°C ~ 85°C (TA)
Število vezij 1 Tip montaže Through Hole
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Največje DC voltaže 200V
Največji AC volt 150V Proizvajalec Standardni čas vodenja 18 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Lastnosti Thermally Protected
Energija 215J natančen opis 240V 20kA Varistor 1 Circuit Through Hole Radial, Box - 3 Lead
Tok - napetost 20kA Zmogljivost @ Pogostost 1740pF @ 1kHz