B72240L0681K100
EPCOSEPCOS
B72240L0681K100 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: B72240L0681K100
Proizvajalec / znamka: EPCOS
Opis izdelka VARISTOR 1100V 40KA CHASSIS
Podatkovni listi: B72240L0681K100.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
200 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije B72240L0681K100
Številka dela B72240L0681K100 Proizvajalec EPCOS
Opis VARISTOR 1100V 40KA CHASSIS Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 6813 pcs Podatkovni list B72240L0681K100.pdf
Napetost Varistorja (Typ) 1.1kV Napetost Varistorja (Min) 990V
Napetost Varistorja (Max) 1.21kV Serija HighE
Pakiranje Bulk Paket / primer Square 37.5mm, Formed Tabs