B72240L0750K100
EPCOSEPCOS
EPCOS
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: B72240L0750K100
Proizvajalec / znamka: EPCOS
Opis izdelka 40MM / 75V
Podatkovni listi:
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
800 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije B72240L0750K100
Številka dela B72240L0750K100 Proizvajalec EPCOS
Opis 40MM / 75V Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 10368 pcs Podatkovni list
Serija * Pakiranje Bulk
Paket / primer Square 37.5mm, Formed Tabs Druga imena B72240L 750K100
B72240L750K100
LS40K75QP
Tip montaže Chassis Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
natančen opis Varistor Circuit Chassis Mount Square 37.5mm, Formed Tabs