B72650M0110K072
EPCOSEPCOS
B72650M0110K072 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: B72650M0110K072
Proizvajalec / znamka: EPCOS
Opis izdelka VARISTOR 18V 100A 3225
Podatkovni listi: B72650M0110K072.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije B72650M0110K072
Številka dela B72650M0110K072 Proizvajalec EPCOS
Opis VARISTOR 18V 100A 3225 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 115135 pcs Podatkovni list B72650M0110K072.pdf
Napetost Varistorja (Typ) 18V Napetost Varistorja (Min) 16.2V
Napetost Varistorja (Max) 19.8V Serija -
Pakiranje Cut Tape (CT) Paket / primer 2-SMD, J-Lead
Druga imena 495-76472-1 delovna temperatura -40°C ~ 85°C (TA)
Število vezij 1 Tip montaže Surface Mount, MLCV
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Največje DC voltaže 14V
Največji AC volt 11V Proizvajalec Standardni čas vodenja 20 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Energija 0.30J
natančen opis 18V 100A Varistor 1 Circuit Surface Mount, MLCV 2-SMD, J-Lead Tok - napetost 100A
Zmogljivost @ Pogostost 1750pF @ 1kHz