B72650M0131K072
EPCOSEPCOS
B72650M0131K072 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: B72650M0131K072
Proizvajalec / znamka: EPCOS
Opis izdelka VARISTOR 205V 400A 3225
Podatkovni listi: B72650M0131K072.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije B72650M0131K072
Številka dela B72650M0131K072 Proizvajalec EPCOS
Opis VARISTOR 205V 400A 3225 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 121568 pcs Podatkovni list B72650M0131K072.pdf
Napetost Varistorja (Typ) 205V Napetost Varistorja (Min) 184.5V
Napetost Varistorja (Max) 225.5V Serija -
Pakiranje Original-Reel® Paket / primer 2-SMD, J-Lead
Druga imena 495-4429-6 delovna temperatura -40°C ~ 85°C (TA)
Število vezij 1 Tip montaže Surface Mount, MLCV
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Največje DC voltaže 170V
Največji AC volt 130V Proizvajalec Standardni čas vodenja 20 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Energija 4.2J
natančen opis 205V 400A Varistor 1 Circuit Surface Mount, MLCV 2-SMD, J-Lead Tok - napetost 400A
Zmogljivost @ Pogostost 100pF @ 1kHz