B78108S1154J000
EPCOSEPCOS
B78108S1154J000 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: B78108S1154J000
Proizvajalec / znamka: EPCOS
Opis izdelka FIXED IND 150UH 280MA 2.8 OHM TH
Podatkovni listi: B78108S1154J000.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
5000 pcs
10000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije B78108S1154J000
Številka dela B78108S1154J000 Proizvajalec EPCOS
Opis FIXED IND 150UH 280MA 2.8 OHM TH Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 427274 pcs Podatkovni list B78108S1154J000.pdf
Tip Wirewound Toleranca ±5%
Paket naprave za dobavitelja Axial Velikost / dimenzija 0.157" Dia x 0.362" L (4.00mm x 9.20mm)
Ščitenje Unshielded Serija BC
Ocene - Q @ Frek 70 @ 796kHz
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer Axial
Druga imena 495-5552-2
B78108S1154J
B78108S1154J-ND
delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Material - jedro Ferrite Proizvajalec Standardni čas vodenja 26 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Frekvenca induktivnosti - preskus 796kHz
Induktivnost 150µH Višina - sedež (maks.) -
Frekvenca - Samozadostna 4.2MHz natančen opis 150µH Unshielded Wirewound Inductor 280mA 2.8 Ohm Max Axial
DC Resistance (DCR) 2.8 Ohm Max Trenutna ocena 280mA