B78108S1183J000
EPCOSEPCOS
EPCOS
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: B78108S1183J000
Proizvajalec / znamka: EPCOS
Opis izdelka FIXED IND 18UH 580MA 670 MOHM TH
Podatkovni listi: B78108S1183J000.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
10000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije B78108S1183J000
Številka dela B78108S1183J000 Proizvajalec EPCOS
Opis FIXED IND 18UH 580MA 670 MOHM TH Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 478114 pcs Podatkovni list B78108S1183J000.pdf
Tip Wirewound Toleranca ±5%
Paket naprave za dobavitelja - Velikost / dimenzija 0.157" Dia x 0.362" L (4.00mm x 9.20mm)
Ščitenje Unshielded Serija BC
Ocene - Q @ Frek 60 @ 2.52MHz
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer Axial
Druga imena B78108S1183J
B78108S1183J-ND
delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Material - jedro Ferrite Proizvajalec Standardni čas vodenja 26 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Frekvenca induktivnosti - preskus 2.52MHz
Induktivnost 18µH Višina - sedež (maks.) -
Frekvenca - Samozadostna 17MHz natančen opis 18µH Unshielded Wirewound Inductor 580mA 670 mOhm Max Axial
DC Resistance (DCR) 670 mOhm Max Trenutna ocena 580mA