B78108T1272J000
EPCOSEPCOS
EPCOS
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: B78108T1272J000
Proizvajalec / znamka: EPCOS
Opis izdelka FIXED IND 2.7UH 480MA 400 MOHM
Podatkovni listi: B78108T1272J000.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije B78108T1272J000
Številka dela B78108T1272J000 Proizvajalec EPCOS
Opis FIXED IND 2.7UH 480MA 400 MOHM Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 4325 pcs Podatkovni list B78108T1272J000.pdf
Tip Wirewound Toleranca ±5%
Paket naprave za dobavitelja - Velikost / dimenzija 0.130" Dia x 0.276" L (3.30mm x 7.00mm)
Ščitenje Unshielded Serija MCC
Ocene - Q @ Frek 40 @ 7.96MHz
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer Axial
Druga imena B78108T1272J
B78108T1272J-ND
delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Material - jedro Ferrite Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Frekvenca induktivnosti - preskus 7.96MHz Induktivnost 2.7µH
Višina - sedež (maks.) - Frekvenca - Samozadostna 110MHz
natančen opis 2.7µH Unshielded Wirewound Inductor 480mA 400 mOhm Max Axial DC Resistance (DCR) 400 mOhm Max
Trenutna ocena 480mA Tok - nasičenost -