B78108T1333K000
EPCOSEPCOS
EPCOS
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: B78108T1333K000
Proizvajalec / znamka: EPCOS
Opis izdelka FIXED IND 33UH 150MA 4.1 OHM TH
Podatkovni listi: B78108T1333K000.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije B78108T1333K000
Številka dela B78108T1333K000 Proizvajalec EPCOS
Opis FIXED IND 33UH 150MA 4.1 OHM TH Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 5340 pcs Podatkovni list B78108T1333K000.pdf
Tip Wirewound Toleranca ±10%
Paket naprave za dobavitelja Axial Velikost / dimenzija 0.130" Dia x 0.276" L (3.30mm x 7.00mm)
Ščitenje Unshielded Serija MCC
Ocene - Q @ Frek 60 @ 2.52MHz
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer Axial
Druga imena B78108T1333K
B78108T1333K-ND
delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Material - jedro Ferrite Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Frekvenca induktivnosti - preskus 2.52MHz Induktivnost 33µH
Višina - sedež (maks.) - Frekvenca - Samozadostna 24MHz
natančen opis 33µH Unshielded Wirewound Inductor 150mA 4.1 Ohm Max Axial DC Resistance (DCR) 4.1 Ohm Max
Trenutna ocena 150mA Tok - nasičenost -