B82422T1103J000
EPCOSEPCOS
B82422T1103J000 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: B82422T1103J000
Proizvajalec / znamka: EPCOS
Opis izdelka FIXED IND 10UH 150MA 2.1 OHM SMD
Podatkovni listi: B82422T1103J000.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije B82422T1103J000
Številka dela B82422T1103J000 Proizvajalec EPCOS
Opis FIXED IND 10UH 150MA 2.1 OHM SMD Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 294836 pcs Podatkovni list B82422T1103J000.pdf
Tip Wirewound Toleranca ±5%
Paket naprave za dobavitelja 1210 (3225 Metric) Velikost / dimenzija 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
Ščitenje Unshielded Serija SIMID
Ocene AEC-Q200 Q @ Frek 27 @ 2.52MHz
Pakiranje Original-Reel® Paket / primer 2-SMD, J-Lead
Druga imena 495-5645-6 delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Material - jedro Ferrite Proizvajalec Standardni čas vodenja 10 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Frekvenca induktivnosti - preskus 2.52MHz
Induktivnost 10µH Višina - sedež (maks.) 0.079" (2.00mm)
Frekvenca - Samozadostna 30MHz natančen opis 10µH Unshielded Wirewound Inductor 150mA 2.1 Ohm Max 2-SMD, J-Lead
DC Resistance (DCR) 2.1 Ohm Max Trenutna ocena 150mA