B82422T1103K008
EPCOSEPCOS
B82422T1103K008 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: B82422T1103K008
Proizvajalec / znamka: EPCOS
Opis izdelka FIXED IND 10UH 150MA 2.1 OHM SMD
Podatkovni listi: B82422T1103K008.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
8000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije B82422T1103K008
Številka dela B82422T1103K008 Proizvajalec EPCOS
Opis FIXED IND 10UH 150MA 2.1 OHM SMD Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 412650 pcs Podatkovni list B82422T1103K008.pdf
Tip Wirewound Toleranca ±10%
Paket naprave za dobavitelja 1210 (3225 Metric) Velikost / dimenzija 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
Ščitenje Unshielded Serija SIMID
Ocene AEC-Q200 Q @ Frek 27 @ 2.52MHz
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer 2-SMD, J-Lead
Druga imena B82422T1103K 8
B82422T1103K8
B82422T1103K8-ND
delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Material - jedro Ferrite Proizvajalec Standardni čas vodenja 10 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Frekvenca induktivnosti - preskus 2.52MHz
Induktivnost 10µH Višina - sedež (maks.) 0.083" (2.10mm)
Frekvenca - Samozadostna 30MHz natančen opis 10µH Unshielded Wirewound Inductor 150mA 2.1 Ohm Max 2-SMD, J-Lead
DC Resistance (DCR) 2.1 Ohm Max Trenutna ocena 150mA