B82422T1181K008
EPCOSEPCOS
B82422T1181K008 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: B82422T1181K008
Proizvajalec / znamka: EPCOS
Opis izdelka FIXED IND 180NH 450MA 190 MOHM
Podatkovni listi: B82422T1181K008.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
8000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije B82422T1181K008
Številka dela B82422T1181K008 Proizvajalec EPCOS
Opis FIXED IND 180NH 450MA 190 MOHM Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 407249 pcs Podatkovni list B82422T1181K008.pdf
Tip Wirewound Toleranca ±10%
Paket naprave za dobavitelja 1210 (3225 Metric) Velikost / dimenzija 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
Ščitenje Unshielded Serija SIMID
Ocene AEC-Q200 Q @ Frek 30 @ 25.2MHz
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer 2-SMD, J-Lead
Druga imena B82422T1181K 8
B82422T1181K8
B82422T1181K8-ND
delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Material - jedro Ferrite Proizvajalec Standardni čas vodenja 10 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Frekvenca induktivnosti - preskus 25.2MHz
Induktivnost 180nH Višina - sedež (maks.) 0.083" (2.10mm)
Frekvenca - Samozadostna 500MHz natančen opis 180nH Unshielded Wirewound Inductor 450mA 190 mOhm Max 2-SMD, J-Lead
DC Resistance (DCR) 190 mOhm Max Trenutna ocena 450mA