B82422T1184J000
EPCOSEPCOS
B82422T1184J000 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: B82422T1184J000
Proizvajalec / znamka: EPCOS
Opis izdelka FIXED IND 180UH SMD
Podatkovni listi: B82422T1184J000.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije B82422T1184J000
Številka dela B82422T1184J000 Proizvajalec EPCOS
Opis FIXED IND 180UH SMD Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 5013 pcs Podatkovni list B82422T1184J000.pdf
Tip Wirewound Toleranca ±5%
Paket naprave za dobavitelja 1210 (3225 Metric) Velikost / dimenzija 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
Ščitenje Unshielded Serija SIMID
Ocene AEC-Q200 Q @ Frek -
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer 2-SMD, J-Lead
Druga imena B82422T1184J
B82422T1184J-ND
delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Material - jedro Ferrite Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Induktivnost 180µH Višina - sedež (maks.) 0.083" (2.10mm)
Frekvenca - Samozadostna - natančen opis 180µH Unshielded Wirewound Inductor 2-SMD, J-Lead