B82473A1104K000
EPCOSEPCOS
EPCOS
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: B82473A1104K000
Proizvajalec / znamka: EPCOS
Opis izdelka FIXED IND 100UH 720MA 430 MOHM
Podatkovni listi: B82473A1104K000.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije B82473A1104K000
Številka dela B82473A1104K000 Proizvajalec EPCOS
Opis FIXED IND 100UH 720MA 430 MOHM Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 73521 pcs Podatkovni list B82473A1104K000.pdf
Tip Wirewound Toleranca ±10%
Paket naprave za dobavitelja - Velikost / dimenzija 0.327" L x 0.287" W (8.30mm x 7.30mm)
Ščitenje Unshielded Serija B82473A1
Ocene - Q @ Frek -
Pakiranje Original-Reel® Paket / primer Nonstandard
Druga imena 495-77018-6 delovna temperatura -55°C ~ 150°C
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Material - jedro Ferrite Proizvajalec Standardni čas vodenja 22 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Frekvenca induktivnosti - preskus 100kHz
Induktivnost 100µH Višina - sedež (maks.) 0.217" (5.50mm)
Frekvenca - Samozadostna - natančen opis 100µH Unshielded Wirewound Inductor 720mA 430 mOhm Max Nonstandard
DC Resistance (DCR) 430 mOhm Max Trenutna ocena 720mA
Tok - nasičenost 800mA