B82473A1333K000
EPCOSEPCOS
B82473A1333K000 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: B82473A1333K000
Proizvajalec / znamka: EPCOS
Opis izdelka FIXED IND 33UH 1.2A 130 MOHM SMD
Podatkovni listi: B82473A1333K000.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1000 pcs
3000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije B82473A1333K000
Številka dela B82473A1333K000 Proizvajalec EPCOS
Opis FIXED IND 33UH 1.2A 130 MOHM SMD Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 121807 pcs Podatkovni list B82473A1333K000.pdf
Tip Wirewound Toleranca ±10%
Paket naprave za dobavitelja - Velikost / dimenzija 0.327" L x 0.287" W (8.30mm x 7.30mm)
Ščitenje Unshielded Serija B82473A1
Ocene - Q @ Frek -
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer Nonstandard
Druga imena 495-75341-2
B82473A1333K
B82473A1333K-ND
delovna temperatura -55°C ~ 150°C
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Material - jedro Ferrite Proizvajalec Standardni čas vodenja 22 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Frekvenca induktivnosti - preskus 100kHz
Induktivnost 33µH Višina - sedež (maks.) 0.217" (5.50mm)
Frekvenca - Samozadostna - natančen opis 33µH Unshielded Wirewound Inductor 1.2A 130 mOhm Max Nonstandard
DC Resistance (DCR) 130 mOhm Max Trenutna ocena 1.2A
Tok - nasičenost 1.3A