B82477G4104M000
EPCOSEPCOS
B82477G4104M000 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: B82477G4104M000
Proizvajalec / znamka: EPCOS
Opis izdelka FIXED IND 100UH 1.7A 165 MOHM
Podatkovni listi: B82477G4104M000.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije B82477G4104M000
Številka dela B82477G4104M000 Proizvajalec EPCOS
Opis FIXED IND 100UH 1.7A 165 MOHM Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 63388 pcs Podatkovni list B82477G4104M000.pdf
Tip Wirewound Toleranca ±20%
Paket naprave za dobavitelja - Velikost / dimenzija 0.504" L x 0.504" W (12.80mm x 12.80mm)
Ščitenje Shielded Serija B82477G4
Ocene - Q @ Frek -
Pakiranje Cut Tape (CT) Paket / primer Nonstandard
Druga imena 495-1819-1 delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Material - jedro Ferrite Proizvajalec Standardni čas vodenja 16 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Frekvenca induktivnosti - preskus 100kHz
Induktivnost 100µH Višina - sedež (maks.) 0.315" (8.00mm)
Frekvenca - Samozadostna - natančen opis 100µH Shielded Wirewound Inductor 1.7A 165 mOhm Max Nonstandard
DC Resistance (DCR) 165 mOhm Max Trenutna ocena 1.7A
Tok - nasičenost 1.95A