B82477G4224M000
EPCOSEPCOS
B82477G4224M000 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: B82477G4224M000
Proizvajalec / znamka: EPCOS
Opis izdelka FIXED IND 220UH 1.16A 380 MOHM
Podatkovni listi: B82477G4224M000.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
400 pcs
800 pcs
1200 pcs
2800 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije B82477G4224M000
Številka dela B82477G4224M000 Proizvajalec EPCOS
Opis FIXED IND 220UH 1.16A 380 MOHM Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 72486 pcs Podatkovni list B82477G4224M000.pdf
Tip Wirewound Toleranca ±20%
Paket naprave za dobavitelja - Velikost / dimenzija 0.484" L x 0.484" W (12.30mm x 12.30mm)
Ščitenje Shielded Serija B82477G4
Ocene - Q @ Frek -
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer Nonstandard
Druga imena 495-5687-2
B82477G4224M
B82477G4224M-ND
delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Material - jedro Ferrite Proizvajalec Standardni čas vodenja 16 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Frekvenca induktivnosti - preskus 100kHz
Induktivnost 220µH Višina - sedež (maks.) 0.236" (6.00mm)
Frekvenca - Samozadostna - natančen opis 220µH Shielded Wirewound Inductor 1.16A 380 mOhm Max Nonstandard
DC Resistance (DCR) 380 mOhm Max Trenutna ocena 1.16A
Tok - nasičenost 1.35A