B82479A1223M000
EPCOSEPCOS
B82479A1223M000 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: B82479A1223M000
Proizvajalec / znamka: EPCOS
Opis izdelka FIXED IND 22UH 3.5A 47 MOHM SMD
Podatkovni listi: B82479A1223M000.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
250 pcs
500 pcs
750 pcs
1250 pcs
2500 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije B82479A1223M000
Številka dela B82479A1223M000 Proizvajalec EPCOS
Opis FIXED IND 22UH 3.5A 47 MOHM SMD Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 90310 pcs Podatkovni list B82479A1223M000.pdf
Tip Wirewound Toleranca ±20%
Paket naprave za dobavitelja - Velikost / dimenzija 0.730" L x 0.600" W (18.54mm x 15.24mm)
Ščitenje Unshielded Serija B82479A1
Ocene - Q @ Frek -
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer Nonstandard
Druga imena 495-77026-2
B82479A1223M
B82479A1223M-ND
B82479A1223M000-ND
delovna temperatura -55°C ~ 150°C
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Material - jedro Ferrite Proizvajalec Standardni čas vodenja 16 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Frekvenca induktivnosti - preskus 100kHz
Induktivnost 22µH Višina - sedež (maks.) 0.280" (7.11mm)
Frekvenca - Samozadostna - natančen opis 22µH Unshielded Wirewound Inductor 3.5A 47 mOhm Max Nonstandard
DC Resistance (DCR) 47 mOhm Max Trenutna ocena 3.5A
Tok - nasičenost 7A